صندوق قرض الحسنه و پس انداز المهدی تربت جام


خدمات الکترونیک

صندوق قرض الحسنه المهدی به منظور رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی سیستم اینترنت بانک _ تلفن بانک _ پیامک نموده است .جهت فعال سازی موارد ذکر شده به صندوق قرض الحسنه المهدی مراجعه فرمایید .
اینترنت بانک : کارت به کارت _ از کارت شتاب به حساب های صندوق _پرداخت اقساط از کارت شتاب _ پرداخت قبوض _ حواله های منظم _ حواله های اینترنتی _دریافت صورت حساب

تلفن بانک

صندوق قرض الحسنه المهدی تربت جام به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، سه گردش آخر حساب و ... و کاهش مدت انتظار در صندوق و سفرهای درون شهری اقدام به راه اندازی سیستم تلفن بانک نمود است. شماره تلفن 52525215-051 جهت اطلاع از مانده حساب و سه گردش آخر حساب و صورت حساب بانکی از طریق فکس و... تعبیه شده است. ضمنا خاطر نشان می سازد این شماره بصورت شبانه روزی خدمات مورد نظر را به مشتریان محترم عرضه می نماید.

درباره صندوق

شهید علی اکبر دهقان نماینده فقید مردم شهرستان تربت جام که در حادثه خونین 7 تیر سال 1360 به شهادت رسید از سال های قبل از انقلاب یک صندوق قرض الحسنه خانگی داشت و به افراد نیازمند وام قرض الحسنه اعطا میکرد ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1359 به مدیریت این شهید بزرگوار اساسنامه ای تنظیم گردید و طبق ضوابط و مقررات جمعی از معتمدین شهرستان تربت جام در قالب هیات امنایی گرد هم آمدند و صندوق پس انداز و قرض الحسنه المهدی (عج) را تاسیس نمودند . امروز بعد از گذشت 36 سال از فعالیت رسمی این صندوق خوشبختانه با تعدادی کارمند و در یک مجموعه بزرگ سالانه با اعطای بیش از 5 هزار فقره وام قرض الحسنه به شهروندان خدمات رسانی مینماید.